سلام به همستر! تاریخ عرضه توکن همستر کامبت اعلام شد!

تاریخ عرضه توکن همستر کامبت

خبر داغ برای طرفداران بازی همستر کامبت! طبق گزارش‌ها، توکن این بازی با نام HMSTR به زودی در صرافی معتبر KuCoin قابل معامله خواهد بود.

پول تو سایته!

معاملات آزمایشی در بازار پیش از عرضه:

طبق اطلاعات منتشر شده توسط KuCoin، توکن HMSTR از فردا (۱۲ ژوئن ۲۰۲۴) به بازار “پیش از عرضه” این صرافی راه پیدا می‌کند. در این بازار، معاملات به صورت آزمایشی انجام خواهند شد تا قیمت توکن همستر کشف شود و زمینه برای لیست شدن آن در سایر صرافی‌ها فراهم گردد.

تاریخ عرضه توکن همستر اعلام شد!

بازار پیش از عرضه چیست؟

بازار پیش از عرضه (Pre-Market) به بازاری گفته می‌شود که در آن امکان ثبت سفارش‌های محدود برای خرید و فروش یک توکن قبل از عرضه رسمی آن در صرافی‌ها وجود دارد. این بازار به معامله‌گران و سرمایه‌گذاران فرصتی می‌دهد تا قبل از لیست شدن رسمی توکن، نسبت به خرید یا فروش آن اقدام کنند.

مراحل عرضه توکن همستر:

با ورود HMSTR به بازار پیش از عرضه KuCoin، شاهد معاملات غیررسمی این توکن خواهیم بود. این مرحله، اولین قدم در فرآیند عرضه رسمی توکن همستر به شمار می‌رود و پس از آن، مراحل دیگری مانند ایردراپ و لیست شدن در صرافی‌های اصلی انجام خواهد شد.

همستر کامبت: بازی پرطرفدار با ادعای صدها میلیون کاربر

همستر کامبت یک بازی مبتنی بر تلگرام از نوع Tap to Earn است که در آن کاربران با ضربه زدن روی صفحه، توکن جمع می‌کنند. این بازی ادعا می‌کند که صدها میلیون کاربر فعال دارد و به زودی شاهد ایردراپ توکن آن و لیست شدن در صرافی‌های معتبر خواهیم بود.

لطفاً امتیاز دهید

اشتراک‌گذاری در:

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *

ارسال نظر

تمامی حقوق محفوظ است